Як Україна буде зближуватися з НАТО: в "Слузі народу" назвали стратегію

Україна може успішно втілювати в життя спільну стратегію з НАТО по безпеці в Чорному морі.

Об этом сообщает МЕТЛОР


Про це розповіла в ефірі програми "Розклад Кулініча" на Апостроф TV народний депутат з фракції політичної партії "Слуга народу", голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Єлизавета Ясько.


"Безпека у Чорному морі — це той напрямок, де Україна з НАТО може мати спільну стратегію, вибудовувати спільну співпрацю. Також це можливо і з іншими морськими країнами — Великою Британією, приміром", - зазначила Ясько.За її словами, така співпраця буде наближувати Україну до НАТО.


"Йдеться про спільні навчання, запровадження стандартів НАТО в ЗСУ. Я за те, щоб ми брали найкраще, але не політизували цей процес", — додала Ясько.


Нардеп зауважила, що противників поступів України до НАТО завжди вистачатиме.


"Питання НАТО — це питання військових стандартів, участі у спільних військових навчаннях, а також щодо захисту країн-членів НАТО, якщо є така потреба. Для нас зараз співпраця з НАТО — це можливість досягти стандартів Альянсу, що дуже важливо для країни, яка воює", - резюмувала Ясько.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2021-02-25/kak-ukraina-budet-sblijatsya-s-nato-v-sluge-naroda-nazvali-strategiyu/224108”