У Нацраді пояснили, за що подали до суду на «112 Україна» і ZikПід час перевірки на каналах «112 Україна» і Zik Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не отримала всіх запитуваних документів. Це дорівнює недопуску до проведення перевірки та дозволяє звернутися до суду щодо анулювання ліцензії.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС


Про це зазначив перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль в інтерв’ю «Главкому».


«В нашому випадку щодо перевірок виникла нова історія завдяки «ковіду». У цей карантинний період ми запровадили новий вид перевірок, так звані «безвиїзні» перевірки, які не передбачають безпосереднього контакту персоналу – лише обмін листами. Телекомпанії мали нам надати вичерпні відповіді на наші запитання і всі документи. Цього не зробили, надали нам відповіді однакові як під копірку. Але не надали документів, які називаються «сітка мовлення», – підкреслив Коваль.
Він додав, аби представники телеканалу надали відповідний документ, то визнали би, що від своєї сітки відхилилися у певні дні, коли Нацрада їх моніторила.


Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернеться з позовом до суду щодо анулювання ліцензії каналів ZIK та «112 Україна». Такі рішення регулятор ухвалив на своєму засіданні 12 лютого.


Джерело статті: “https://informator.press/u-natsradi-poiasnyly-za-shcho-podaly-do-sudu-na-112-ukraina-i-zik/”