Юрій Кралов: MTB-B mobile – від платіжних доручень до SWIFT-платежів

Юрій Кралов: MTB-B mobile від платіжних доручень SWIFT-платежів

Минулого року необанки почали відчутно "дихати у спину" банкам класичним, але МТБ БАНК був до цього готовим заздалегідь. Так прокоментував запуск мобільного застосунку MTB-B mobile голова правління МТБ БАНК Юрій Кралов.

Об этом сообщает Русский репортер

За його словами, банк ще 2019 року почав роботу з розроблення й упровадження дистанційних послуг, щоб клієнти витрачали менше часу на банківські операції.

"Інтернет-банкінг, мобільні застосунки дають людям можливість проводити банківські операції без відвідування відділень, що на сьогодні особливо актуально. Це сервіс, який полегшує повсякденну роботу клієнтів банку й економить їхній час і гроші", – підкреслив Юрій Кралов.


MTB-B mobile – это возможности от управления платежными документами до сложных мультивалютных операций
MTB-B mobile – це можливості від управління платіжними документами до складних мультивалютних операцій. Фото: mtb.ua


Банкір зазначив, що MTB-B mobile – це можливості від управління платіжними документами до складних мультивалютних операцій.

"В одному застосунку можна одночасно працювати з кількома підприємствами (Центр фінансового контролю), консультуватися з нашими менеджерами онлайн, отримувати інформативні push-повідомлення", – сказав Юрій Кралов.

Нові клієнти банку до під’єднання послуги можуть ознайомитися з функціоналом програми в деморежимі.

"Скоро застосунок MTB-B mobile розширить свій функціонал. Можна буде працювати з валютними документами (купівля, продаж, конвертація, SWIFT-платежі), відкривати депозити та проводити з ними операції (перегляд, поповнення наявних депозитів тощо) і працювати з кредитами", – резюмував Юрій Кралов.

Застосунок MTB-B mobile уже доступний для завантаження на смартфони в Google Play і App Store.


Летом 2017 главой Наблюдательного совета
Улітку 2017 року головою наглядової ради "МТБ Банку" став Ігор Згуров. Фото: mtb.ua


Публічне акціонерне товариство МТБ БАНК є правонаступником ВАТ "МАРФІН БАНК", створеного 5 листопада 1993 року. Улітку 2017-го "МАРФІН БАНК" змінив власників і назву. Відтоді він став ПАТ МТБ БАНК, а наглядову раду очолив Ігор Згуров.

МТБ Банк – один із 23 українських банків, із яким Фонд розвитку підприємництва уклав угоду про співпрацю в межах державної програми "Доступні кредити 5–7–9".

Публічне акціонерне товариство "МТБ БАНК". Ліцензія НБУ 66 від 19.03.2018, номер бланка 00219


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/business/jurij-kralov-mtb-b-mobile-vid-platizhnih-doruchen-do-swift-platezhiv-1537585.html”