Держдеп США засудив насильство на протестах в Росії і закликав звільнити всіх затриманихСполучені Штати рішуче засудили застосування сили проти протестувальників і журналістів на мітингах на підтримку оппозиционнера Олексія Навального. Мітинги пішли 23 січня по всі території Росії.

Об этом сообщает PRO Компромат


Заява опубліковано на сайті Держдепу.


У США відзначають, що російський уряд прагне придушити права своїх громадян на мирні зібрання та свободу вираження думок, переслідуючи організаторів протестів, погрожуючи платформам соціальних мереж і заарештовуючи потенційних учасників.


“Це сталося після років посилення обмежень та репресивних дій проти громадянського суспільства, незалежних ЗМІ та політичної опозиції”, – йдеться в заяві.


У Держдепі називають “тривожними ознаками подальших обмежень громадянського суспільства” арешт Навального і слідом за цим придушення протестів.


“Ми закликаємо російську владу звільнити всіх затриманих за здійснення своїх універсальних прав і до негайного і беззастережного звільнення Олексія Навального. Ми закликаємо Росію в повній мірі співпрацювати з міжнародним співтовариством у розслідуванні отруєння Олексія Навального і достовірно пояснити застосування хімічної зброї на своїй території”, – йдеться в заяві.


Нагадаємо, соратник Навального анонсував нові протести у РФ.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/derzhdep-ssha-zasudyv-nasylstvo-na-protestakh-v-rosii-i-zaklykav-zvilnyty-vsikh-zatrymanykh/”