TALK Zone

Путін заявив, що планує обговорити із Сі Цзіньпіном китайський "мирний план"

Читать на русском

Путін заявив, що планує обговорити із Сі Цзіньпіном китайський "мирний план"
Путін заявив, що планує обговорити із Сі Цзіньпіном китайський "мирний план"

Глава КНР Сі Цзіньпін у понеділок, 20 березня, прибув до Кремля та зустрівся з президентом країни-агресора Росії.

Об этом сообщает Политика 2.0

Його "візит дружби, співпраці та миру" відбувся за кілька тижнів після того, як Пекін оприлюднив "мирний план" щодо припинення війни РФ проти України. Під час зустрічі з лідером Піднебесної російський диктатор заявив, що уважно ознайомився із цим документом.

У мережі з’явилося відео публічної частини зустрічі Сі Цзіньпіна із Путіним. Президент РФ заявив, що готовий обговорити китайські мирні ініціативи.

Російський диктатор вкотре дав зрозуміти, що прагне переговорів з Україною. За його словами, він "відкритий для переговорного процесу"

"Знаю, що ви особисто і всі наші китайські друзі приділяють розвитку російсько-китайських відносин велику увагу, займають справедливу виважену позицію щодо більшості актуальних міжнародних проблем. Ми уважно ознайомилися з вашими пропозиціями щодо врегулювання гострої кризи в Україні. Звичайно, ми матимемо можливість. обговорити це питання.Знаємо, що ви виходите з принципів справедливості та дотримання основних положень міжнародного права, неподільної безпеки для всіх країн.Ви також знаєте, що ми завжди відкриті для переговорного процесу.Ми обговоримо всі ці питання, у тому числі і ваші ініціативи , до яких ми належимо, без сумніву, з повагою", – сказав Путін.

Як видно з кадрів, під час промови Путіна Сі Цзіньпін зі спокійною усмішкою дивився у вічі російському диктатору. Останній нервово потирав крісло і смикав ногою. Примітно, що Путін уникав дивитись у вічі лідеру Китаю, говорив, покусуючи губу і дивлячись кудись у підлогу.

Источник: Преступная Россия
Аналитика

Теги