Пільгове розмитнення євроблях: у Раді зареєстрували законопроєкти 

последние новости в Украине останні новини в Україні

Парламентарі знову взялися за "євробляхи". У Верховній Раді зареєстрували три законопроєкти про пільгове розмитнення "євроблях"

Об этом сообщает Компромат вики

У Верховній Раді України зареєстрували три законопроекти, які упорядковують структури акцизного податку та ввезення транспортних засобів на митну територію України. Зокрема законопроєктом №3704 передбачається звільнення з 1 січня 2021 року від сплати податку на додану вартість операцій з ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту транспортних засобів особистого користування – автобуси, легкові, вантажні авто загальною масою до 3,5 тон та причепів до них.

Законопроєкт №3705 дозволяє виключити акцизний податок з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України транспортних засобів з джерел формування спеціального фонду Державного бюджету України у частині доходів. Законопроєктом №3706 передбачається тимчасово не застосовувати штрафні санкцій за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту на території України на строк 180 календарних днів з дня набрання чинності законом України "Про внесення змін до податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку".

ASPI news писало раніше, що Верховна Рада схвалила законопроєкт президента Володимира Зеленського №1030, тим самим відклавши введення штрафів за нерозмитнені автомобілі на іноземній реєстрації. Раніше ASPI news розбиралося, чому Рада не підтримала програму діяльності уряду Дениса Шмигаля.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/pilgove-rozmitnennya-evroblyakh-u-radi-zareestruvali-zakonoproekti”