Онлайн трансляція засідання Верховної Ради 3 червня

У середу, 3 червня, відбудеться чергове пленарне засідання Верховної Ради України, під час якого депутати розглянуть ряд важливих законопроектів.

Об этом сообщает Слон РУ

Дивіться на "апостроф" онлайн відео трансляцію засідання українського парламенту.

Згідно з порядком денним, в цей день Верховна Рада планує розглянути в першому читанні проекти законів:

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну батькові", №2450;

"Про внесення змін до статті 8 Закону України" Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування "щодо підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги", №2013;

"Про внесення змін до Закону України" Про статус народного депутата України "(щодо депутатських звернень)", №3157;

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактора адаптації та мобільності українця", №2481.

Крім того, порядком денним передбачено розгляд в першому читанні чотирьох законопроектів, що стосуються безпеки дорожнього руху.

Початок засідання о 10:00.


Як повідомляв "Апостроф", група народних депутатів, більшість яких представляють фракцію "Опозиційною платформи — За життя" у Верховній Раді, вимагають скасувати закон про недопущення переслідування і покарання осіб у зв’язку з подіями, які мали місце під час Революції Гідності.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-06-03/onlayn-translyatsiya-zasedaniya-verhovnoy-radyi-3-iyunya/199127”