«Ніка-Тера» перепрофілювала частину порту під перевалку зернових і шроту

Про це повідомляє прес-служба порту.

Об этом сообщает Москов пост

«Порт закінчив будівництво і приступив до експлуатації сучасного причально-вагового комплексу. Новий ваговий комплекс складається з двох технологічних ліній. Максимальна продуктивність кожної лінії — до 1,8 тис. м³ на годину», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що монтаж берегових бункерних ваг здійснений без переривання основного технологічного процесу навантаження суден завдяки індивідуально розробленому проекту і унікальній методиці збірки. Закінченням будівництва причально-вагового комплексу підприємство фактично завершило перепрофілювання другого вантажного району під перевалку зернових культур і шроту. Раніше цей вантажний район спеціалізувався виключно на обробці мінеральних добрив.

«Новий причально-ваговий комплекс пройшов необхідні випробування і сертифікацію в Національному науковому центрі „Інститут метрології“. Інвестиції в другий вантажний район дозволили істотно збільшити пропускну здатність порту, підвищивши в цілому потенціал підприємства. Новий ваговий комплекс дозволяє виконувати зважування сільськогосподарських вантажів швидше і точніше при їх перевалці на водний транспорт», — розповідає Алім Агакішиєв, начальник порту.

Варто додати, що будівництво вагового комплексу — є частиною масштабної програми технічного переоснащення вантажних районів порту. Реконструкція другого вантажного району виконувалася поетапно, починаючи з 2017 року і включила в себе:

  • перепрофілювання складів для міндобрив під зберігання зернових і шроту,
  • будівництво двох станцій розвантаження автомобілів,
  • модернізацію станції розвантаження залізничних вагонів,
  • монтаж причально-вагового комплексу.

«Всього в модернізацію Вантажного району №2 акціонером порту було вкладено понад 40 млн грн», — зауважили в «Ніка-Тера».

Раніше берегові бункерні ваги функціонували лише на першому вантажному районі, який спеціалізується на перевалці зернових культур. Після перепрофілювання другого району, можливе одночасне зважування та завантаження чотирьох суден зерновими вантажами на різних причалах.

«Ми будуємо сучасний порт, який відповідає найкращим міжнародним практикам. Інвестиції дозволяють збільшити потужність і пропускну здатність порту, допомагають поліпшити якість сервісу. Вартість нового причального вагового комплексу становить близько мільйона доларів, а його технічні характеристики відповідають всім правилам Асоціації з торгівлі зерном і кормами (GAFTA). Ми цінуємо довіру наших клієнтів і продовжуємо розвивати порт, щоб відповідати їх вимогам», — підкреслив Алім Агакішиєв.

Нагадаємо, на новому перевантажувальному терміналі «Нібулон» стартує випробування основного обладнання.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/nika-tera-pereprofiluvala-castinu-portu-pid-perevalku-zernovih-i-srotu”