Інтерв’ю Бацман із Верещук. Де й коли дивитися

Інтерв’ю з Верещук записали через Skype 26 травня

Сьогодні ввечері на YouTube-каналі головної редакторки інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман вийде інтерв’ю з народною депутаткою від "Слуги народу" Іриною Верещук. Про це "ГОРДОН" повідомила журналістка.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Інтерв’ю записували 26 травня через Skype.

Під час інтерв’ю Верещук говорила про свою політичну кар’єру, атмосферу і групи впливу у фракції "Слуга народу", про колишнього й нинішнього прем’єрів України Олексія Гончарука та Дениса Шмигаля, про реформу, президента Володимира Зеленском і про сім’ю.

Верещук розповіла, що в неї є політичні амбіції, але жодних посад у виконавчій владі їй не пропонували.

"У мене дійсно є деякі амбіції, я хочу зростати – і політично, і ментально. Хочу бути корисною державі й суспільству. Але, вважаю, що поки мені ще треба трохи досвіду. На мою думку, еволюційність у процесі все ж таки має бути. Я приїхала з маленького містечка, тут [у Києві] всього кілька років. Стала народною депутаткою. Мені ще потрібен досвід, щоб був фундамент. Я не кажу, що в мене його менше, ніж у деяких міністрів, які вже були і, напевно, ще будуть, але є бар’єри, які мені не дають вийти й зопалу сказати: "Готова, давай!" – зізналася нардепка.

Верещук народилася 1979 року в Рава-Руській Жовківського району Львівської області.

Навчалася у військовому інституті при Національному університеті "Львівська політехніка", на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, а також у Національній академії державного управління при президентові України. Після закінчення військового інституту п’ять років служила у Збройних силах України.

Із червня до жовтня 2010 року була заступницею голови Жовківської райдержадміністрації. У жовтні 2010 року її обрали міським головою Рави-Руської, вона перебувала на цій посаді до лютого 2015 року.

Верещук – кандидатка наук з державного управління, до обрання у Верховну Раду була доценткою кафедри політичних наук, публічного управління та адміністрування факультету політології та права Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, професорка кафедри загальної та прикладної психології Інституту екології економіки і права. У парламент пройшла за списком партії "Слуга народу" (№29 у списку). У вересні – листопаді 2019 року була представницею Кабміну в Раді, пішла з посади, оскільки, за її словами, не спрацювалася з тодішнім прем’єром Гончаруком.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-interv-ju-batsman-z-vereshchuk-de-i-koli-divitisja-1501628.html”