Хіти тижня. "У Китаї люди мруть тисячами, у Німеччині смертність практично нульова. Але чомусь "Китай переміг", - екс-нардеп

Феномен обожнювання диктатури у деяких українців аналогічний до любові росіян до Івана Грозного чи Йосипа Сталіна замість Хрущова і Брежнєва.

"Найкращі результати у боротьбі з к-вірусом показує Німеччина. Однак чомусь захоплення у певної публіки викликає Китай з його концтаборами та розстрільними статтями", — пише політик Ігор Луценко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають , та продовжує:

"Вдумайтеся — у Китаї люди мруть тисячами, у Німеччині смертність практично нульова. Але «Китай переміг»! Китай, котрий, власне, і спровокував нинішній «біологічний Чорнобиль», бо на початку пресував своїх громадян, котрі волали про спалах епідемії і вичищав інформацію про заразу з мережі. А нині взагалі вислав усіх американських журналістів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Цей феномен обожнювання диктатури аналогічний до любові росіян до Івана Грозного чи Йосипа Сталіна замість Хрущова і Брежнєва — при перших усіх страчували в рандомному порядку пачками, влаштовували голодомори, при двох останніх можна було сяк-так жити, і навіть погрожувати США з Європою. Мусорська диктатура, тупувата та істерична, проти німецького (тайваньского/гонконгського/японського) солідаризму, дисципліни і інтелекту, такий зараз у нас вибір".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-u-kytai-liudy-mrut-tysiachamy-u-nimechchyni-smertnist-praktychno-nulova-ale-chomus-kytai-peremih--eks-nardep-320951.html”