Протидія коронавірусу: Офіс генпрокурора просить розробити превентивні заходи для місць несвободи

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Об этом сообщает Преступная Россия

Там вважають, що спалах небезпечної хвороби в ізольованому середовищі, ускладнений процесом його локалізації, може стрімко поширюватися і надалі розповсюджуватися.

Йдеться про установи виконання покарань і слідчі ізолятори Державної кримінально-виконавчої служби, де наразі утримують понад 52 тисячі людей.

Такі ж заходи потрібні ізоляторам тимчасового тримання Нацполіції, психіатричним закладам МОЗ, дисциплінарним батальйонам та гауптвахтам Міноборони, школам та училищам соціальної реабілітації Міносвіти, а також пунктам тимчасового перебування іноземців і людей без громадянства Державної міграційної служби тощо.

В Офісі генпрокурора пояснили, що в’язні беруть участь у слідчих діях і судових засіданнях, підлягають етапуванню, мають право на побачення, у тому числі зі стороною захисту, отримання передач тощо. Також вони не виключають прояви групової непокори та акцій протесту у місцях несвободи.

Окремо в листі наголосили, що потрібно визначити ізольовані місця з необхідним обладнанням та медичними засобами для окремого розміщення хворих на коронавірус. Просять також розробити безпечні маршрути для пацієнтів ввести обмеження на відвідування цих установ.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/protidiya-koronavirusu-ofis-genprokurora-prosit-rozrobiti-preventivni-zahodi-u-miscyah-nesvobodi”