Мріяв про популярність в США: Зеленський пожартував про скандал з імпічментом Трампа

Президент України Володимир Зеленський на Мюнхенській конференції з безпеки викликав посмішки своєю жартівливою відповіддю про роль України в справі про оголошення імпічменту президенту США Дональду Трампу.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на "Українську правду" .


"Зізнаюся, що я, коли був актором і сценаристом, у мене була мрія: я хотів стати популярним в США. Зараз я президент, і я популярний в США. Але слухайте, я хотів щоб це сталося інакше!", — відповів Зеленський на питання про те, як так сталося, що Україна стала важливим гравцем у внутрішній політиці США.


Президент України додав, що хотів би найближчим часом обговорити з Дональдом Трампом кілька важливих питань. В першу чергу, це стосується міжнародних інвестицій. Зеленський висловив готовність підготувати всі необхідні пакети документів і обговорити двостороннє співробітництво під час майбутньої зустрічі. Також він запросив Дональда Трампа відвідати Київ.


Як повідомляв "Апостроф" раніше, Зеленський під час Українського ланчу в Мюнхені розповів про переговори щодо повернення 200 ув’язнених Росією українців.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-02-15/mechtal-o-populyarnosti-v-ssha-zelenskij-poshutil-o-skandale-s-impichmentom-trampa/188497”