"Потяг за 4 місяці набрав швидкість!" Як відреагували міністри на скандал з відставкою Гончарука

Деякі українські міністри висловили підтримку прем’єру Олексію Гончаруку після його заяви про відставку.

Об этом сообщает http://perebezhchik.info

Так, віцепрем’єр і міністр цифровий трансформації Михайло Федоров у Facebook написав, що "наш уряд перший за історію України, який не краде, не прийшов за квотами і не має особистих цілей".

"Я підтримую Олексія Гончарука. Всю нашу команду. Ті процеси, які запущені, треба довести до розуму... Ми повинні пережити цю першу сильну хвилю проти нас", – заявив він.

Новини
Зеленський не зможе звільнити Гончарука: юристка підловила прем’єра на хитрощах
Гончарук подав у відставку

Гончарук подав у відставку

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад написала: "Ми одна команда, яка без довіри і взаємодії результатів не досягне, тому я підтримую рішення прем’єра".

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба висловив повагу Гончаруку, охарактеризувавши роботу при ньому як "насичену, відповідальну, прикольну і важливу".

"Особисто у мене зараз є відчуття потягу, що за чотири місяці набрав швидкість, а тепер вимушений гальмувати. Далі він може зупинитися або пришвидшитися знову. Та питання не в особистостях, а в системі", – написав він.

Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда також підтримала прем’єра, заявивши, що "наша команда – класичний уряд технократів, без політичних амбіцій, без олігархічних шлейфів, без кулуарщини".

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • в мережі опублікували аудіо розмов нібито глави Кабміну Олексія Гончарука з чиновниками, де обговорювалися курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю із главою держави Володимиром Зеленським.


  • У розмові Гончарук нешанобливо відгукувався про президента, а також дав зрозуміти, що у влади немає бачення економічного курсу країни.


  • Пізніше в інтернеті опинилася і друга частина розмови. У ній нібито прем’єр каже, що уповільнення економічного зростання створює у президента відчуття неконтрольованості ситуації.


  • Згодом був оприлюднениій третій запис із розмовою Гончарука, міністерки фінансів Оксани Маркарової та двох заступників глави Національного банку Катерини Рожкової і Дмитра Сологуба.


  • У бесіді обговорювали ревальвацію гривні до 20 грн/$ та економічну стратегію розвитку України, де пролунала пропозиція: "А давайте будемо щось робити!".


  • Як з’ясували журналісти, розмова могла бути записана на зустрічі у форматі "на каву", що відбулася 16 грудня 2019 року.


  • У ЗМІ тим часом почали з’являтися дані нібито про те, що Гончарук скоро піде з посади. Зазначається, що прем’єр вже міг написати заяву про відставку, яку підпишуть "із хвилини на хвилину".


  • Однак незабаром з’явилося офіційне спростування Кабміну.


  • Сам Гончарук не підтвердив і не спростував, що голос на записах належить йому. Натомість прем’єр заявив про цілеспрямовану кампанію проти уряду.


Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі ""Плівки" Гончарука" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/goncharuk-raptovo-podav-u-vidstavku-yak-vidreaguvali-ministri.htm”