Вартісна нерухомість додала бюджетам Волині 100 мільйонів


Громади Волині торік отримали в розпорядження майже в півтора разf більше податку на нерухомість.

Об этом сообщает http://kaktovottak.top


Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.


Власники вартісної нерухомості у 2019 році сплатили до місцевих бюджетів Волині понад 100 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Сума отриманого торік місцевими бюджетами Волині податку від громадян та юридичних осіб, які володіють нерухомим майном, на 45,2 відсотка перевищує показники 2018 року.


«Зважаючи на значний ріст надходжень податку на нерухомість у більшості районів, лідерам місцевого самоврядування варто вже зараз планувати бюджетні показники поточного року з врахуванням повної інформації про потенційні джерела податкових залучень. Оскільки саме керівники громад володіють найбільш достовірною інформацією про власників майна, ці дані допоможуть фахівцям податкової служби своєчасно сформувати і надіслати громадянам податкові повідомлення-рішення про нараховану їм суму податку, а також надати господарюючим суб’єктам необхідну консультаційну допомогу щодо подання звітних документів та сплати податку», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.Посадовець підкреслив, що в Головному правлінні ДПС у Волинській області сподіваються на активну та результативну взаємодію з органами місцевого самоврядування в питанні залучення коштів до місцевих бюджетів.


«Наша практика переконує: щоб правильно і своєчасно виконати зобов’язання перед бюджетом громадяни та представники підприємництва досить часто потребують участі фахівця ДПС. Така консультаційна допомога пропонується у Центрах обслуговування платників. Тож, рекомендуємо керівникам органів місцевої влади своєчасно інформувати органи ДПС про зміни у паспорті громади, насамперед щодо нових бізнес-ініціатив, а платників податків просимо не зволікати з проведенням звірки даних у Центрах обслуговування платників щодо наявного у їх власності майна», – наголосив Олег Гирикович.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • Легальна праця волинян принесла бюджетам понад чотири мільярди гривень
  • На Волині стартувала нова деклараційна кампанія
  • Волиняни заплатили за "зайві" квадратні метри майже 96 мільйонів гривеньДжерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/51478/vartisna-neruhomist-dodala-budzhetam-volini-100-milyoniv/”