Мільйонер без майна і офіцери з квартирами на батьків: Яких заступників Рябошапка призначив прокурору Харківщини

Мільйонер без майна і офіцери з квартира…

Першим заступником прокурора Харківської області став Андрій Кравченко. До призначення він керував Дергачівською місцевою прокуратурою Харківської області, де починав працювати Фільчаков. Тобто прокурор слідкував за порядком у прикордонному районі Харківської області. Кравченко – радник юстиції. В органах прокуратури працює з 2007 року.

Об этом сообщает http://webmarketlist.com

Згідно електронної декларації прокурора за 2018 рік, Кравченко не має власного житла. Із липня 2017 року він користується житловим будинком площею 201,7 кв.м у Харкові, а також земельною ділянкою у 500 кв.м у Харкові.

Крім цього, прокурор не має власного транспорту. Він користується двома автомобілями Lexus GS250 і Toyota RAV4, які записані на родичів. За минулий рік Кравченко у Дергачівській місцевій прокуратурі отримав 525,9 тис. грн зарплати. Водночас, він задекларував 3,81 млн грн готівкою, його дружина – 130 тис. грн готівкою.

https://khar.gp.gov.ua/userfiles/IMG_1670(2).jpg

На фото: Андрій Кравченко

Заступниками прокурора області призначені – Володимир Анушкевич та Сергій Шевцов.

Володимир Анушкевич – радник юстиції. В органах прокуратури працює з 2004 року, до цього обіймав посаду заступника керівника Харківської місцевої прокуратури №2. Тобто він був одним із заступників Фільчакова у прокуратурі Київського району Харкова.

Згідно електронної декларації Анушкевича за 2018 рік, прокурор не має власного житла. Його дружина володіє квартою площею 179 кв.м у Луганську. Крім цього, Анушкевич має право користування на кімнату площею 18 кв.м у Харкові, що належить Харківському національному університету міського господарства імені О. Бекетова, а також на квартиру площею 72 кв.м у Харкові. На дружину також зареєстрована квартира, що будується, площею 68 кв.м у Харкові (вартість – 650 тис. грн).

https://khar.gp.gov.ua/userfiles/IMG_1674(1).jpg

На фото: Володимир Анушкевич

Серед рухомого майна в декларації Анушкевич вказав автомобіль Volkswagen Jetta 2016 року випуску вартістю 532,7 тис.₴ Крім цього, прокурор і його дружина мають право користування автомобілем Seat Leon 2015 року випуску вартістю 578,9 тис. грн, що записаний на родичів. Дружина Анушкевича володіє автомобілем Mazda CX 5 2018 року випуску за 851,4 тис.₴ Право користування цим автомобілем має також і сам прокурор.

Протягом минулого року в органах прокуратури Анушкевич отримав 479,9 тис. грн зарплати. Його дружина, яка також працює у прокуратурі, — 107,8 тис.₴ Крім цього, жінка отримала 19,8 тис. грн виплат при народженні дитини і 32,3 тис. грн виплат внутрішньо переміщеним особам. Анушкевич також вказав отримання 2,5 тис. грн інших доходів. Готівкових заощаджень Анушкевич вказав 90 тис.₴

11 жовтня 2019 року Анушкевич подав до НАЗК повідомлення про суттєву зміну в майновому стані. Прокурор задекларував отримання доходу від реалізації рухомого майна (крім цінних паперів і корпоративних прав) в розмірі 366,9 тис.₴

Ще одним заступником Фільчакова став Сергій Шевцов. Радник юстиції. В органах прокуратури працює з 2004 року, до цього обіймав посаду прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтриманням державного обвинувачення прокуратури Харківської області.

https://khar.gp.gov.ua/userfiles/IMG_1672(2).jpg

На фото: Серій Шевцов

Згідно електронної декларації за 2018 рік, Шевцов також не має власного житла. Він має право на користування квартирою площею 55 кв.м у Харкові (житлова площа записана на Валентину Василівну Шевцову, ймовірно, мати прокурора).

Свого автомобільного транспорту Шевцова також не має. Він задекларував право на користування двома автомобілями – Toyota RAV 4 (рік випуску – 2015) і Toyota Land Cruiser 150 (рік випуску – 2013). Обидві машини також записані на Валентину Шевцову.

В органах прокуратури за минулий рік Шевцов отримав 385,3 тис. грн зарплати. Крім цього, прокурор задекларував 1 тис. грн матеріальної допомоги на дитину і 24 грн бонусів. Готівкові заощадження Шевцова – 180 тис.₴

Незважаючи на наявність дружини, Шевцов не вказав ніякого майна чи доходів, що належали би їй.

Отже, двоє із трьох заступників – це люди, які дуже пов’язані з Фільчаковим. Кравченко і Анушкевич працювали у місцевих прокуратурах, якими свого часу керував нинішній прокурор Харківської області. Шевцов безпосередньо під началом Фільчакова не працював.

Що відомо про нардепа Кучера, який очолить Харківську ОДАДжерело статті: “https://kh.depo.ua/ukr/kh/milyoner-bez-mayna-i-ofitseri-z-kvartirami-na-batkiv-yakikh-zastupnikiv-ryaboshapka-priznachiv-prokuroru-kharkivshchini-201911081059495”