Спікер Разумков переконаний, що депутати не будуть захищати і "відмазувати" Юрченка

последние новости в Украине останні новини в Україні


Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков запевнив, що народні депутати не будуть захищати підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди колегу Олександра Юрченка. Також, спікер запевнив, що за час роботи в парламенті йому ніхто хабаря не пропонував.

Об этом сообщает Компромат вики

Спікер ВРУ Дмитро Разумков заявив, що народні депутати не будуть захищати і відмазувати депутата Олександра Юрченка, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди. Про це спікер ВРУ сказав в інтерв’ю напередодні.

"Я сподіваюся, що суд прийме відповідне рішення, згідно з чинним законодавством, якщо людина винна, то, щоб всі розуміли, що він повинен понести своє покарання в повному обсязі, а може навіть по максимальній межі. Від себе особисто і думаю, що від більшості народних депутатів, хотів би запевнити, що ми точно не будемо захищати і "відмазувати", вибачте за сленг, відстоювати або шукати якісь інші механізми впливу на суд для того, щоб пом’якшити або зовсім зняти відповідальність з людини, який сьогодні підозрюється в корупційному злочині", — сказав Разумков.

Разумков також запевнив, що під час роботи в парламенті йому ніхто хабара не пропонував.

"Мені за рік і місяць роботи в ВР жодного разу в кабінеті і поза ним хабара ніхто не пропонував. Я усвідомлював, що корупція в країні не подолана повністю. Я це також розумію, але треба починати з себе. Не пропонували, тому що знають, що я проти, тому навіщо себе наражати на небезпеку", — додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада України швидше за все не встигне прийняти новий закон про столицю — місто Київ до початку місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Про це заявив глава Верховної Ради України Дмитро Разумков. Також Разумков спрогнозував майбутнє Верховної Ради IX скликання.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/spiker-razumkov-perekonaniy-scho-deputati-ne-budut-zakhischati-i-vidmazuvati”