Разумков пояснив, які відносини між нардепами та олігархами

последние новости в Украине останні новини в Україні

Спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що при голосуваннях народні депутати орієнтуються на "політичний ринок", але це не означає, що вони залежні від олігархів.

Об этом сообщает Преступная Россия

Депутати Верховної Ради України під час голосування за законопроєкти "орієнтуються" на бізнес та "політичний ринок", заявив в інтерв’ю DW спікер парламенту Дмитро Разумков. Політик підкреслив, що він свідомий в тому, що нардепи можуть орієнтуватись і на ситуацію в бізнесі, і на політичному ринку – це теж правда. Але навішувати ярлики, сказав Разумков, на людину, що вона залежить від того, чи іншого представника великого бізнесу. Разумков додав, що 16 тисяч поправок, які були подані до "антиколомойського законопроєкту", небезпечна технологія. Таку кількість правок Разумков назвав не спробою покращити закон, а спробою загальмувати його. Така ж ситуація, сказав Разумков, із ринком землі.

Раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков назвав падіння рейтингу “Слуги народу” не катастрофічним і нагадав, що це природній процес і будь-яка влада втрачає рейтинги. ASPI news писало, що Ірину Верещук на внутрішньопартійному праймеріз у "Слузі народу" вибрали кандидатом у мери Києва.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/razumkov-poyasniv-yaki-vidnosini-mizh-nardepami-ta-oligarkhami”